Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Na tej internetowej półce naszej drogerii oferujemy szeroki wybór produktów do poprawy jakości powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. W ciągłej dystrybucji są odświeżacze dostępne w postaci wydajnych aerozoli Air Wick, atomizerów typu Glade Touch & fresh, automatycznych urządzeń, naturalnych rattanowych patyczków, elektrycznych wkładów. W katalogu mamy również pochłaniacze wilgoci z funkcją osuszania. Zróżnicowany asortyment i bogactwo wersji zapachowych pozwoli na wybór odpowiedniego artykułu i dopasowanie go do indywidualnych preferencji.


Odświeżacze powietrza Air Wick ‒ zróżnicowany asortyment renomowanej marki

Dostępny naturalny odświeżacz powietrza Air Wick to rozwiązanie cenione na całym świecie zarówno przez gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje. Produkt jest powszechnie wykorzystywany w pomieszczeniach mieszkalnych, handlowych, usługowych, a także obiektach użyteczności publicznej. Wyroby tej amerykańskiej marki odznaczają się zarówno szerokim asortymentem naturalnych kompozycji (kwiatowe, owocowe, korzenne itp.), jak i zróżnicowaniem rodzajowym. Automatyczny odświeżacz powietrza, elektryczny dozownik, dyfuzor w sprayu, aromatyczna mgiełka, świeczka  zapachowa  ‒ to tylko niektóre wersje Air Wick, które pomagają stworzyć zdrowszą atmosferę i przyjemny klimat. Manualne, jak i automatyczne odświeżacze to wygodne w użyciu, proste w obsłudze i niedrogie urządzenia.

Automatyczny odświeżacz powietrza ‒ trwała naturalna aromatyzacja

Pomieszczenia tzw. mokre (łazienka, pralnia itp.) z definicji narażone są na wilgoć i wiele nieprzyjemnych zapachów. Umieszczenie automatycznego odświeżacza powietrza renomowanej marki (np. Air Wick) pozwoli na trwałą aromatyzację i zapomnienie o problemach z brzydką wonią. Soczyste owoce leśne, kwiat bawełny, delikatna róża, nuty drzewne, kwitnąca pomarańcza, słodka mandarynka  to tylko niektóre przykłady naturalnych zapachów, jakie oferuje sklep Baxtan. Urządzenie Air Wick można ustawić w dowolnym miejscu. Po jego włączeniu odświeżacz ‒ w zależności od modelu ‒ będzie automatycznie uwalniał aromat co kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt minut.

Naturalny odświeżacz powietrza ‒ element świeżego i higienicznego pomieszczenia przez cały rok

Dobrze dobrany naturalny odświeżacz powietrza oraz właściwe działająca wentylacja to dwa kluczowe elementy zapewniające stworzenie higienicznego pomieszczenia zamkniętego. Oferowane w naszej drogerii produkty można używać przez cały rok!