Tampony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Podczas miesiączki najważniejsze jest zachowanie higieny, poczucia świeżości oraz wygody. Wszystko to zapewniają chłonne tampony z aplikatorem, które zagwarantują niezbędną ochronę i sprawią, że komfort będzie możliwy każdego dnia cyklu. To wybór bezpieczeństwa oraz możliwości całkowitej swobody w trakcie czasu trwania okresu. Produkty dostępne w naszej ofercie przechodzą testy ginekologiczne i mają przyznany certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje środków higienicznych, przeznaczonych na różne momenty miesiączki. Można wybierać spośród bardziej lub mniej chłonnych artykułów, dzięki czemu skutecznie dopasują się one do nasilenia krwawienia. Proponowane tampony z aplikatorem mają bowiem różne poziomy absorbowania wilgoci, na przykład super i super plus. Mogą być stosowane zarówno w dzień, jak i w nocy bez obaw o to, że zaczną przeciekać. Dodatkowo pochłaniają też nieprzyjemny zapach i zatrzymują wydzielinę wewnątrz organizmu.


Szeroki wybór chłonnych tamponów

W naszym asortymencie dostępne są środki higieniczne od znanych producentów, na przykład o.b. lub Tampax. Są to popularne marki, które dbają o to, by ich wyroby miały odpowiednie atesty i spełniały normy higieniczne. Są one testowane klinicznie i nie wywołują podrażnienia delikatnej skóry. Ważną ich cechą jest to, że nie stosuje się w nich sztucznych barwników i substancji zapachowych. Produkuje się je z naturalnych materiałów, które nie mają negatywnego wpływu na ludzkie ciało.

Warto wspomnieć o tym, w jaki sposób tworzone są tampony o.b. lub Tampax. Ich budowa zapobiega bowiem przeciekaniu. Wyróżniają ją przede wszystkim kanaliki chłonne, dzięki którym wilgoć kierowana jest wprost do wnętrza produktu, wnikając do niego. Z kolei praktyczna, podwójna falbanka ochronna służy bezpośrednio do zapobiegania przeciekaniu. Dzięki temu można stosować je także w nocy, bez ryzyka, że zaczną one przeciekać. 

Wygoda i pewność z tamponami

Doskonałym wyborem są wygodne tampony z aplikatorem wykonanym z plastiku. Używając go, można komfortowo zaaplikować tampon do pochwy. Zaokrąglona główka sprawia, że korzystanie z niego staje się jeszcze prostsze. Liczne zalety aplikatora skutkują tym, że włożenie produktu i używanie go stają się jeszcze bardziej higieniczne. 

Proponowane przez nas chłonne tampony o.b. oraz Tampax z aplikatorem pakowane są w poręczne opakowania, zawierające kilkanaście sztuk produktu. Dzięki temu można mieć je zawsze przy sobie, w plecaku, w torebce czy w kosmetyczce w trakcie podróży. Ich niewielki rozmiar powoduje, że łatwo jest je mieć pod ręką w razie potrzeby. Są one wyjątkowo wygodne w czasie uprawiania sportu lub w upalne dni. Zapewniają pełną swobodę ruchu. Istotne jest, by pamiętać o ich regularnej wymianie co kilka godzin, nawet w przypadku niezbyt obfitej miesiączki, a podczas silnego krwawienia nawet częściej, według potrzeby.