Higiena

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Ten dział internetowej drogerii Baxtan obejmuje starannie wyselekcjonowane artykuły higieny intymnej. W korzystnej cenie oferujemy wkładki o różnej grubości, podpaski i tampony wielu renomowanych marek. Mamy emulsje i żele do pielęgnacji miejsc wrażliwych. Do ochrony jamy ustnej i uzębienia polecamy antyseptyczne płyny do płukania ust, nici dentystyczne oraz szczoteczki i pasty do zębów. W asortymencie są również produkty do golenia i depilacji, takie jak maszynki, pianki, plastry, a także patyczki higieniczne. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi środkami i akcesoriami, dzięki którym zadbacie Państwo o swój wygląd i zdrowie!


Produkty do higieny intymnej – zróżnicowany asortyment w super niskich cenach

Oferowane produkty do higieny intymnej obejmują emulsje, balsamy, żele, które delikatnie myją i odświeżają, zapewniając naturalną ochronę miejsc wrażliwych. W tej kategorii sprzedajemy również kosmetyczne patyczki higieniczne oraz kremowe płyny z kwasem laktobionowym. Te drugie wyroby to testowane alergologicznie preparaty do stosowania na dzień i noc, pomagające złagodzić i przezwyciężyć stany zapalne. Mogą je stosować kobiety w każdym wieku. Żele i emulsje do higieny intymnej zapobiegają podrażnieniom oraz kojąco wpływają na drobne otarcia i zaczerwienienia. Ta gama produktów pomaga utrzymać odpowiedni poziom pH, tworząc równocześnie barierę ochronną przed bakteriami. To przyjazne dermatologicznie płyny higieniczne o właściwościach nawilżających, które eliminują uczucie suchości.

Podpaski i tampony

Jednym z istotnych elementów profilaktyki zdrowotnej jest właściwa pielęgnacja miejsc intymnych. Ze względu na wysoki stopień wrażliwości tych obszarów na różnego rodzaju infekcje, należy wyjątkowo dbać o higienę osobistą. W naszej szerokiej ofercie handlowej znajdują się także podpaski ze skrzydełkami o doskonałych właściwościach ochronnych. Te artykuły higieniczne dostępne są w wielu rozmiarach i różnym stopniu chłonności.

W ciągłej sprzedaży są tampony z aplikatorem na noc i dzień, które ułatwiają ich komfortowe używanie. Produkty zostały wyposażone w wyprofilowane antypoślizgowe uchwyty i sznureczki, co sprawia, że można je łatwo utrzymać w dłoni, umieścić we właściwym miejscu intymnym oraz sprawnie wyjąć. To testowane kliniczne i ginekologicznie bezpieczne wyroby do higieny osobistej. Zarówno podpaska higieniczna ze skrzydełkami, jak i tampon z aplikatorem na noc zapewniają utrzymanie ich na swoim miejscu podczas codziennej aktywności.

Drogeria internetowa Baxtan.com to sklep, który online proponuje wysokiej klasy żel do golenia i maszynki na żyletki dla kobiet i mężczyzn. Te produkty i akcesoria można wykorzystać do depilacji miejsc i stref intymnych.

Produkty do higieny jamy ustnej

Oprócz emulsji, żeli, podpasek ze skrzydełkami i tamponów z aplikatorem w drogerii sprzedajemy produkty do higieny i ochrony jamy ustnej. W rozbudowanym asortymencie dostępna jest wybielająca pasty do zębów blend-a-med. Łagodna formuła Active Clean zawierająca specjalne połączenie fluoru z innymi składnikami, pomaga usunąć powierzchniowe przebarwienia. W super cenie oferujemy także szczoteczki do mycia i czyszczenia. Produkty są zróżnicowane pod względem twardości włosia, rodzaju jego impregnacji, charakteru przeznaczenia oraz materiału wykończeniowego rączki. Oprócz past wybielających blend-a-med oraz innych marek, do pielęgnacji zębów i dziąseł mamy higieniczne nicie dentystyczne, które są zróżnicowane pod względem grubości, długości, materiału czyszczącego.

Do codziennej higieny polecamy Państwu antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej znanych producentów. Środek zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust i pozostawia na długo świeży oddech. W szczególności ten rodzaj produktu polecany jest najmłodszym, którzy często niedokładnie myją zęby. Po zabiegach stomatologicznych o charakterze chirurgicznym (np. po ekstrakcji) proponujemy płyny do płukania o działaniu antyseptycznym, które przyśpieszają gojenie ran oraz wspomagają regenerację tkanek. Uznaniem cieszą się również płukanki wybielające, skutecznie usuwające płytkę nazębną i redukujące przebarwienia i naloty.

Akcesoria higieniczne

Oprócz oferowanych emulsji i żeli do higieny intymnej, podpasek ze skrzydełkami na noc, tamponów z aplikatorem, płynów do płukania jamy ustnej, past bled-a-med do zębów, drogeria internetowa Baxtan.com to sklep, w którym tanio można zamówić kosmetyczne patyczki higieniczne. Maszynka do golenia oraz pilnik do paznokci to kolejne akcesoria i produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała.