Rozświetlacze, Bronzery i Róże

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Profesjonalnie wyglądający, zachwycający makijaż wymaga aplikacji kilku klasycznych kosmetyków upiększających. Podstawą efektownego wykończenia jest dodający blasku rozświetlający róż do policzków, dostępny w kremie, płynie lub sztyfcie. Warto także pamiętać o roli, jaką odgrywa naturalny bronzer do konturowania twarzy. Tworzenie iluzji cieni i uzyskiwanie efektu skóry muśniętej słońcem to dwa najistotniejsze zadania, jakim powinny sprostać najlepsze produkty z kategorii make-up.


Jakie zastosowanie mają bronzery do twarzy?

Jeżeli chcą Państwo nadać swojej cerze trochę ciepłych kolorów, warto wykorzystać naturalne bronzery do konturowania twarzy. Te niezawodne produkty do makijażu, podobnie jak rozświetlające róże do policzków, mają postać sprasowanego pudru, perełek, kremu, sztyftu lub płynu. Występują w różnych odcieniach brązu, od jasnego do ciemnego. Niektóre z nich są matowe, inne natomiast – błyszczące. Aby osiągnąć efekt lekkiej opalenizny, używanie bronzera jest niezbędne w codziennych zabiegach upiększających. Sugerujemy wybrać kolor odpowiedni do karnacji. Wizażyści proponują postawić na kosmetyk do konturowania o jeden lub dwa odcienie ciemniejszy od naturalnego.

Róż do policzków i bronzer – sposób aplikacji

Duży pędzel do pudru zapewni rewelacyjny wygląd, ułatwiając nanoszenie kosmetyków wykańczających makijaż. W celu uzyskania naturalnego rezultatu proponujemy użyć rozświetlającego różu w płynie, sztyfcie lub kremie na obszary, które słońce najszybciej opala: grzbiet nosa i środek czoła. Matowy bronzer jest doskonały do konturowania twarzy poprzez tworzenie iluzji cieni. W tym celu należy nałożyć produkt tuż poniżej kości policzków, pod linią żuchwy oraz na boki nosa.

Rozświetlający róż do policzków – który wybrać?

Dostępny w różnych barwach, od bladoróżowej i żółtej przez brzoskwiniową i pomarańczową, aż po złotą, rozświetlający róż do policzków to absolutny must have wśród kosmetyków do makijażu. Uzyskany promienny i młodzieńczy wygląd twarzy może mieć chłodny lub ciepły odcień oraz matowe czy też satynowe wykończenie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo markowe róże do policzków:

  • prasowane lub w formie kulek – satynowe błyszczące lub brokatowe, aplikowane za pomocą pędzla wachlarzowego, utrzymujące się dłużej na skórze, idealne do cery tłustej,
  • w kremie lub sztyfcie – polecane do suchej skóry, dodają blasku bez efektu ciężkości,
  • w płynie – perfekcyjne dla osób ceniących naturalny look, nanoszone za pomocą gąbki lub opuszkami palców, świetnie łączą się z podkładem.

Zastosuj róż w połączeniu z bronzerem do konturowania twarzy!

Najlepszy rezultat osiągną Państwo na skutek właściwego zestawienia uzupełniających się kosmetyków do makijażu. Matowe, naturalne bronzery do konturowania twarzy zapewniają jej optymalny kształt, podkreślając kości policzków. Rozświetlające róże z kolei gwarantują atrakcyjny blask. Wykorzystanie obydwu produktów upiększających efektownie uwydatnia rysy i nadaje spojrzeniu wyrazu. Aplikację należy rozpocząć od niewielkiej ilości bronzera w kulkach, kremie, sztyfcie lub płynie tak, aby uniknąć tworzenia się ostrych linii.